Co byś zrobił, gdybyś wygrał w Lotto 10 mln? – Pan Adam już wie!

09

cze

W najnowszym numerze „Gazety Gietrzwałdzkiej” pojawił się wywiad z Adamem Zalewskim – założycielem i współwłaścicielem ośrodka Zalesie.

A oto fragmenty:

1. Co najbardziej lubisz w naszej gminie?

– miejsce, w którym staram się realizować i z którym jestem związany od dzieciństwa do dziś, czyli Rentyny, okoliczne piękne lasy i jezioro.

2. Co cenisz w ludziach?

– szczerość, aktywność i pracowitość, no i poczucie humoru.

3. Co cenisz w sobie?

– wyznaję zasadę: nie obiecuj, jeśli później nie będziesz w stanie dotrzymać słowa. I to przesłanie staram się w życiu realizować.

4. Co być w sobie zmienił?

– brakuje mi pewności siebie, ale z tym mam problem od urodzenia i chyba już muszę się pogodzić z tą przypadłością.

5. Co być zrobił, gdybyś wygrał w Lotto 10 mln zł?

-funkcjonują blisko mnie ludzie, którzy potrzebują pomocy – na pewno mogliby liczyć na moje wsparcie. Działalność w branży turystycznej, którą wspólnie z żoną prowadzimy, i piękno odległych zakątków świata dają powody do realizacji marzeń o podróżach. Podczas moich pierwszych nurkowań w pobliżu Wysp Kanaryjskich i w Morzu Czerwonym urzekły mnie rafy koralowe i świat podwodny – chciałbym to kontynuować, a to bez zasobności portfela jest trudne.

6. Z kim chciałbyś spędzić urlop na bezludnej wyspie?

– oczywiście z żoną, z którą podróżujemy wspólnie, mamy podobne zainteresowania, doskonale się rozumiemy.

 

PS jeśli nasuwają się Wam jakieś pytania (o ile nie są zbyt niewygodne : ), które chcielibyście zadać Pani Bogusławie lub Panu Adamowi – zapraszamy : )

 

Więcej w „Gazecie Gietrzwałdzkiej”, którą zakupić możecie w Gminnym Ośrodku Kultury w Gietrzwałdzie. Szybciutko! ilość ograniczona : )

A.R.