Atrakcje w ośrodku

Jezioro na wyciągnięcie ręki

Największym atutem ośrodka, wyróżniającym go spośród innych obiektów w okolicy jest jego położenie w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Plaża i kąpielisko usytuowane w samym centrum stanowią idealne miejsce do organizacji rodzinnych spotkań, pikników, wodnych igraszek i słonecznych kąpieli.

Raj dla dzieci

W trosce o najmłodszych gości naszego obiektu, zmodernizowaliśmy plac zabaw (bujaki, "pajęczyna", huśtawki) oraz wzbogaciliśmy ofertę wypożyczalni o 2 mniejsze rowery i fotelik dla dziecka. Zapewniamy także dzieciom wspaniałą zabawę w piasku (nawożony każdego roku na teren plaży).

Szaleństwo na całego

Gości ceniących zabawę i rywalizację na świeżym powietrzu zapraszamy do gry w air hockey'a (cymbergaj), boxera, tenisa stołowego oraz badmintona.

Bliskość natury

Dla pasjonatów bliskich spotkań z przyrodą, przygotowaliśmy ofertę wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów.

Siła integracji

Pogłębianie relacji z gośćmi ośrodka i mieszkańcami naszej wsi jest dla nas niezwykle ważne. Organizujemy cykliczne imprezy o charakterze edukacyjno-sportowym ("Rodzinna Niedziela w Rentynach), rozrywkowym (liczne koncerty) oraz typowo integracyjnym (ogniska). A Wszystko po to, by choć na chwilę zatrzymać czas - bawić się, radować, śpiewać i wspólnie wypoczywać.